cheap ultram no prescription
Uyandırma Projesi 28/12/2009 tarihinde www.uyandirmaprojesi.com adresinde,"Hit-Set" İbrahim DAĞ kuruculuğu ve yöneticiliğinde yayına başladı. THE Arrivals "Gelenler" adlı belgeselle yola çıkarak, Türkiye'de ve tüm dünyada sesini duyurdu.
Noreagaaa ve Achernahr takma adlı iki araştırmacının hazırlamış olduğu döküman ve sosyal bilgiler içeren bu görüntüler, bir çok konuda insanın kendisini ve çevresini tanımasına yardımcı olmaktaydı ve belki bir hayal olarak başlamıştı.
Gelenler Belgeselini izleyen milyonlarca insan olduğunu biliyoruz.
Temel kaynak olarak başladığımız proje özetini sizlerle tekrar paylaşmak istiyorum.

GELENLER DVD MESAJ
Uyandırma Projesi, Noreagaaa ve Achernahr takma adlı iki araştırmacının,Hashemsfilms'in,
Kur'an-ı Kerim, İncil ve Tevrat'tan ilham alarak yaptığı ;dünya dinlerindeki Anti-Christ, Deccal, İmam Mehdi ve İsa'nın ikinci gelişi gibi konuları içeren " The Arrivals" (Gelenler) dizisinin Türkçe altyazılı halidir.The Arrivals (Gelenler), ev yapımı bir üretim olarak ise başlamıştır. Film bu perspektif temelinde yapılmıştır. Bunu hazırlayan arkadaşlarımızın filmi yaparken niyetleri daima temiz, saf ve hür olmuştur.

1- Dünyayı uyandır!
2- İnsanlık için iyi şeyler yap!
3- Gerçekleri daha derinden paylaş!
4- Karşılıklı güven çerçevesinde saygı ve diyaloğu, ortak zeminde yaygınlastır!

The Arrivals (Gelenler) adlı filmin büyük olması hedeflenmişti; ancak gördüğümüz gibi hayal bile edemediğimiz boyutlara ulaştı. Günümüze bakıldığında, "The Arrivals" ,yerkürenin her yerinde hızlı bir şekilde yayılmaya devam ediyor. Bu projeyi destekleyen ve bu projenin, evrensel bir hareketin büyük bir parçası olmasını sağlayan herkese teşekkür ediyoruz.

Biz de temel ilkelere sadık kalarak, bu projenin Türkiye'de yayılması için gerekli destek ve çabayı göstermeye çalıştık

25-10-2015 Tarihinde Yeni yapılaşma içine girerek, bilgili ve tecrübeli kişilerden oluşan bir kadro kurarak Türkiye ve dünyada ses getirmeye devam etmek istiyoruz.
Ayrıca Uyandırma Projesi'nin www.uyandirmaprojesi.com adresinde yayınlanmaya başladığı tarihten günümüze kadar bize destek veren üyelerimize teşekkür ederek kendilerine, çeşitli teknolojik ürünlerde(bilgisayar, bilgisayar malzemeleri, TV.. vb.) özel indirim imkanları sunmak istiyoruz. Bunun yanı sıra site içinde web tasarım hizmetleri, hosting, domain gibi bir çok konuda tecrübeli kişiler göreceğiz. Her konuda yardımlaşma olacağına inanıyorum.

“İnsanoğlunun tüm yaşamını çevreleyen "UYANDIRMA PROJESİ / UYANMA PROJESİ" kavramını görselleştiren "Büyük Verinin İnsani Yüzü" projesi'ne hoş geldiniz.

Saygılarımla
İbrahim DAĞ
Go to toparicept order online